Marka Tescili

Bandırma marka tescil hizmetimiz ile Şirketinizin isim ve logosunun marka tescil işlemleri ve takibini sizlere zaman kaybettirmeden uygun fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. Şimdi marka tescil müşteri temsilcimiz ile iletişim kurun ve markanızı koruma altına almaya başlayın.

Marka Tescili Nasıl Yapılır?

Ajansımız "Marka Vekili" tarafından Marka tescil başvurusu yapılmadan önce marka benzerlik araştırması yapılır.

Marka benzerlik araştırması olumlu olan markalar ilgili dilekçe ve belgelerle Türk Patent Enstitüsü'ne marka vekilimiz aracılığı ile marka başvuru girişi yapılır.

Türk Patent Enstütüsü'ne girişi yapıldığı gün,tarih,saat olarak markanızın koruma süreci başlar. Marka bu aşamadan sonra uzman incelemesine gider ve herhangi bir olumsuzluk söz konusu olmaz ise marka her ay TPE tarafından yayınlanan markalar bültenine çıkar.

Bültende kalma süresi 3 ay olup bu süreç sonunda herhangi bir itiraz ile karşılaşılmasa marka tescil belgesi hazırlanır. Tüm bu süreçler 12-14 ay sürmektedir. Fakat markanızın koruması başvuru yaptığımız tarih itibariyle başlamaktadır.

Markanızın tescil işlemi sürecini TPE Online Sistemi aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

MARKA TESCİL FİYAT TEKLİFİ ALIN

Marka Tescili Süreci Nasıl İşler?

Benzerlik Araştırması
Marka vekili uzmanlarımız tarafından marka benzerlik araştırmasına başlanır. Markanıza benzerlik oluşturabilecek ihtimaller göz önünde bulundurarak yapılan işlemler neticelendirilip tarafınıza rapor sonuçları aktarılır.
Marka Başvurusu
Başvuru Sonuçlanması

Marka Tescili Referanslarımız

Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
arama teriminizi yazınız
arama teriminizi yazınız