kutlu creative

web tasarım arka plan

Web Tasarım

bandırma web tasarım

Dijital reklamcılığın olmazsa olmazı web sitesidir. Özellikle müşteri kaynağınızın büyük bir çoğunluğunun internet aramalarından olduğunun farkında ancak bugüne kadar bir web siteniz olmadıysa yada bu zamana kadar sözünde durmayan kişilerle ile karşılaştıysanız sizi ezber bozacak bir hizmet ağının içine dahil edebiliriz.

Kutlu Creative olarak web tasarım ve diğer dijital reklamcılık çalışmalarını önce dürüstlük prensibi ile söz verdiğimiz şekilde ve zamanında teslim etmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Bandırma'nın En Çok Tercih Edilen Kurumsal Web Tasarım Firmasıyız

Bizler için başarımızın ölçütü Bandırma ve bölgesinde gerçekleştirdiğimiz 150'yi aşkın gerçek referansımız olan müşterilerimizin dostlarına bizleri tavsiyesi ile Bursa, İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere hizmet ağımızın giderek genişlemesidir. 

Bireysel yada kurumsal web siteleri, kobilere (küçük ve orta ölçekli firmalar) özel ürün ve hizmet tanıtım siteleriniz için sizlere hizmet vermeye hazırız.

Firmamız bu zaman dilimine kadar bölgemizden onlarca kurum ve kuruluşun referansını kazanmış olup, tamamladığımız projelerin sürekli takip ve destek hizmetini de sürdürmekteyiz.

Web sitesi kurulumunda dikkat etmeniz gereken önemli hususlar;

Web tasarım / internet sitesi yayını ilk koşul olarak süreklilik isteyen bir hizmettir. Kutlu Creative olarak yapmış olduğumuz her projenin arkasında olup sizlere 7/24 teknik destek hizmeti vermekteyiz. Web sitelerimizin yayınlanmış olduğu sunucular Türkiye'nin %100 up time (yayında kalma taahhüttü) veren firmalar arasından seçilmektedir.
Kutlu Creative Sizlere Google ve diğer arama motorlarına dost web siteleri sunar. Sitelerimizin tamamı içerdiği alt yapısı itibari ile arama motoru uyumludur.
Yeni trend olan mobil cihazların (akıllı telefon, tablet) 2016 yılında kullanım oranı %60'lara ulaşmıştır. Bu cihazlardan web sitelerimize ulaşan ziyaretçiler sorunsuz bir şekilde hazırlamış olduğumuz web sitelerimize ulaşmaktadır.
Sitenizin alt yapısı kadar tasarımı da önemlidir. Firmanızın kurumsal kimliğini yansıtmayın yetersiz içerikli web siteleri güven vermez bu yüzden müşteri adaylarınız rakip müşterilerinize kaçabilir. 
Zaman kavramı her şey de olduğu gibi bizim sektörümüzde de önem taşır. Web tasarımınız için kurumunuzun yada şahsınızın kimliğini taşıyamacak kişi yada kuruluşlar sizleri hem zaman hem de bununla doğru orantılı olarak maddi olarak yorar. 
 Firmanızı tanımayan yada internet üzerinden araştırma yapan potansiyel müşterileriniz için bu konu çok önemlidir. Çünkü gerek firma isminiz ile gerekse sektör ismi ile arama motorlarında arayış içerisinde olan müşteri adaylarınız ilgili kelimelerle firmanızı internet üzerinden bulur bu sayede sizlere yüzde yüz iş dönüşümlü projeler sunmuş oluruz. 

Kutlu Creative ile özgün ve yönetim panelli web sitesi sahibi olun

Kutlu Creative sizlere Google arama motoru dostu, mobil uyumlu, benzersiz tasarımlarımızı söz verdiğimiz zamanda teslim eder. Bizimle tanışmadıysanız sizleri ofisimize bekliyoruz...
Bandırma web tasarım firması Kutlu Creative

Web Tasarım Referanslarımızı incelemek için tıklayınız

JoomShaper